FlySky FS-i6

Modelarstwo to Twoja pasja? W takim razie zapoznaj się z wyjątkową aparaturą FlySky FS-i6, która zapewni Ci wyjątkowe doznania.

Aparatura z telemetrią FlySky FS-i6 jest mniejszą następczynią doskonale znanej w kręgach modelarzy TH9x. Główną cechą FS-i6 jest posiadanie 6 kanałów, które powinny z powodzeniem wystarczyć osobom, zaczynającym swoją przygodę z modelarstwem. Pamięć tej aparatury może pomieścić aż do 20 modeli, a oprogramowanie jej nadajnika w zupełności wystarczy dla większości zastosowań modelarskich ( nawet zaawansowanych). Ogromną zaletą tego modelu jest również załączona w zestawie telemetria pomiaru napięcia odbiornika oraz poziomu odbieranego sygnału. Warto wiedzieć, że użytkownik może samodzielnie ustawić progi alarmowe dla telemetrii- zarówno wartości sygnału, jak i napięcia odbiornika. Aparatura posiada również wyświetlacz LCD, który ułatwia korzystanie ze sprzętu. Odbiorniki w FS-i6 posiadają dwa moduły odbiorcze, dzięki czemu możliwe jest wybranie sygnału z modułu, który posiada lepszy sygnał. Pasmo częstotliwości aparatury wynosi od 2,405 do 2,475GHz, natomiast przepustowość aż 500kHz. Pobór prądu nadajnika to100mA. Jego rozmiar to 174 x 89 x 190mm. Jest dostępny w kolorze czarnym.

Aparatura FlySky FS-i10 z telemetrią to spełnienie marzeń każdego modelarza. To rewolucyjny produkt marki FlySky, oferujący 10 kanałowy odbiornik z telemetrią.

Ten model aparatury oferuje użytkownikowi oprogramowanie, które umożliwia sterowanie w sposób bardzo intuicyjny. Software aktualizuje się poprzez USB. Największą zaletą FlySky FS-i10 jest system AFHDS A2 , który obecnie pracuje nie tylko na dwóch kanałach, jak również dwukierunkowo. Jest to możliwe dzięki odbiornikowi z podwójnym modułem odbiorczym. System zastosowany w tej aparaturze jest bezkwarcowy oraz umożliwia błyskawiczną transmisję z zakresem próbkowania, który wynosi 1024 bity. Pozwala to wyeliminować zakłócenia od innych nadajników oraz wszelkie inne zakłócenia interferencyjne, pozwalając na używanie wielu nadajników w jednym miejscu. Ten model pozwala również dokonywać użytkownikowi pomiarów wielu wrażliwych parametrów w modelu mi.n. napięcia, prędkości oraz obrotów. Produkt został wyposażony w bardzo przydatny alarm. Aparatura wydaje sygnały dźwiękowe, ostrzegając użytkownika o przekroczonych parametrach. Model ten wyposażony został we wszystkie funkcje i miksery niezbędne modelarzowi. Pasmo częstotliwości wynosi od 2,405 do 2,485GHz, a przepustowość 500kHz. Aparatura FlySky FS-i10 zadowoli nawet profesjonalistę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *